Novoroční turnaj


Druhou lednovou neděli (11.1.2015) se v třebešské hale v Hradci Králové sešli mladí závodníci do 17 let, aby změřili své dovednosti v disciplínách závodního karate S.K.I.F., tedy kata a řízené kumite.

Novinkou bylo zařazení kategorie i pro závodníky bez technických stupňů, kteří mohli soutěžit v předvedení Taikykoku Shodan. Ostatní kategorie byly stejné jako na tradičním červnovém turnaji MČR S.K.I.F.

Turnaj pořádal SK Karate Spartak Hradec Králové v rámci S.K.I.F. CZ. Malá hala ve sportovním komplexu v Třebši se letos slušně zaplnila. Kromě závodníků z domácího hradeckého Spartaku tentokrát dorazili do města pod Bílou věží i mladí karatisté z dalších klubů S.K.I.F. CZ. Své umění předvedli například závodníci z Brandýska, Plzně, Brna či Slaného. Z turnaje odcházeli někteří karatisté jako vítězové, jiní jako poražení. Důležité však je, že všichni na svých zápasištích předvedli opravdu pěkný, bojovný výkon a za to jim právem patří velké uznání. Novoroční turnaj 2015 podpořil magistrát města Hradec Králové.

kompletní výsledky Novoročního turnaje 2015

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *